- Autor: Maciej Nowak
- Wyświetleń: 2963
- Dodano: 2014-03-07 / 10:00
- Komentarzy: 18
Sałacki: Zamiast PGR mamy ośrodek przygotowań olimpijskich
Co zrobić, żeby stworzyć Ośrodek Przygotowań Olimpijskich? Najpierw trzeba zainwestować 3 mln zł w wywiezienie 400 ton azbestu i szlamu z terenu dawnego PGR. Później idzie już z górki... Dziś do Lewady-Zakrzowa przyjeżdża nie tylko prezydent Polski, ale także arabscy szejkowie. O obiekcie opowiedział nam prezes LKJ Lewada-Zakrzów Andrzej Sałacki.
- Mieliśmy wizję by był to wielki ośrodek o zasięgu międzynarodowym. I w tym kierunku szliśmy - powiedział nam gość Drugiej Kawy Andrzej Sałacki. - By mieć szyld Ośrodka Przygotowań Olimpijskich obiekt musi mieć wszystko co jest potrzebne do prowadzenia zawodów, a także do treningów.
Lewada jest znana m.in. z zawodów Art Cup, na które co roku zjeżdżają znani artyści. W tym roku po raz pierwszy mają się odbyć także zawody ludzi biznesu, na które przyjadą najzamożniejsi Polacy. Impreza będzie zorganizowana wspólnie z Klubem 150.
Zachęcamy do oglądania Drugiej Kawy!
Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.
Ostatnie Drugie Kawy
Poniedziałek, 16 października
Poniedziałek, 2 października
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.