- Autor: Maciej Nowak
- Wyświetleń: 4330
- Dodano: 2014-03-14 / 08:44
- Komentarzy: 0
Rasch: "Srebrna gospodarka" może dać wiele miejsc pracy
Wielka okazja! Lexus, rocznik 2009, za jedyne 20 tys. zł. Właścicielka: europosłanka Danuta Jazłowiecka. Facebook się śmieje, a gość Drugiej Kawy - Norbert Rasch - komentuje: - Na razie nie mam potrzeby, ale okazja faktycznie jest. Dobrze, że ludzie potrafią się tym bawić, ale jest to pstryczek dla posłanki.
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim, razem z kilkoma innymi instytucjami i organizacjami, powołało Opolski Klaster Senioralny. - Polska nagle odkryła seniorów. To trochę później niż za granicą. Na Zachodzie są już zawody wyspecjalizowane w opiece nad osobami starszymi. U nas dopiero zaczynamy kształcić takie osoby. - mówi Norbert Rasch, przewodniczący TSKN.
Mówi się już o "srebrnej gospodarce" i w tym temacie mamy wiele do zrobienia. Ten sektor może nam wkrótce dać wiele miejsc pracy.
Oglądajcie Drugą Kawę i komentujcie czy kupilibyście Lexusa za taką cenę!
Wydarzenia pod patronatem portalu
Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.
Ostatnie Drugie Kawy
Poniedziałek, 16 października
Poniedziałek, 2 października
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.