• Wyświetleń: 1227
    • Dodano: 2016-10-01 / 05:01

ZAKSA zwycięża na inaugurację

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn – Koźle odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Na wyjeździe pokonali pewnie Espadon Szczecin 3:0.

ZAKSA była stroną wyraźnie lepszą i dominowała w spotkaniu od początku do końca. Kędzierzynianie rozpoczęli mecz od prowadzenia w pierwszym secie 3:0. Stopniowo ich przewaga rosła i wynosiła kolejno 8 i 10 punktów. Tę partię trójkolorowi wygrali do 15. Druga część gry miała niemal identyczny przebieg – w szeregach ZAKSY punktowali przede wszystkim Dawid Konarski i Łukasz Wiśniewski, i ekipa mistrza Polski triumfowała do 11.

W trzeciej odsłonie szczecinianie ocknęli się i mimo początkowej dominacji podopiecznych Ferdinando de Giorgi udało im się doprowadzić do wyrównania 13:13. Przez kilka minut trwała rywalizacja punkt za punkt, ostatecznie jednak gracze kędzierzyńscy okazali się lepsi i zwyciężyli 25:22.

2016-10-02 18:05:25 [145.129.134.*] id:1480095
    MaNiEk1987: Napisał postów [232], status [maniak] Reputacja