- Autor: Greg
- Wyświetleń: 6438
- Dodano: 2017-01-18 / 17:28
- Komentarzy: 41
Opowiedz swoją historię, może stać się częścią spektaklu
(Fot. Teatr im. Kochanowskiego)
Opolski Teatr im. Kochanowskiego czeka na opowieści o Opolu, ciekawe wspomnienia i anegdoty. Mogą one stać się bazą scenariusza spektaklu, przygotowywanego w ramach obchodów jubileuszu 800-lecia miasta.
Swoimi opowieściami będzie można podzielić się z pracownikami teatru w najbliższą sobotę w godzinach 12-16 w centrum handlowym Karolinka, przy fontannie.
- Interesują nas Wasze historie i lęki, przetarte szlaki oraz trasy zapomniane, Wasze miejsca dumy, jak i wstydu, zarówno radości jak i troski, dlaczego warto tu mieszkać albo czemu trzeba stąd uciekać. Przestrzenie prawdziwych spotkań i społecznych dramatów, również tych teatralnych. Co robią Opolanie w Opolu, gdy nikt na nich nie patrzy i kim jest mieszkaniec Opola? Gdzie należy się udać, co należy zobaczyć i co koniecznie trzeba zrobić będąc w Opolu? - tłumaczy Joanna Krassowska, specjalista ds. promocji i marketingu Teatru im. Kochanowskiego.
Przedstawienie „O!POLE” to cztery opowieści o jednym dniu z życia Opola w czterech różnych okresach historycznych. Każda historia zostanie opowiedziana przez innego reżysera, a ich wspólnym mianownikiem będzie niezmienna obsada i miasto.
Premierę spektaklu "O!POLE" zaplanowano na 8 kwietnia.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
JotPe: Napisał postów [5170], status [VIP]
20 lat tkwiłem w patologicznej opowieści. Nie chcę do tego wracać.