- Autor: Pav
- Wyświetleń: 20223
- Dodano: 2018-09-07 / 14:58
- Komentarzy: 36
Groźny wypadek koło Zimnic Małych, Cinquecento wyrzucone daleko w pole
Około godziny 14:28 na trasie Opole-Krapkowice, na skrzyżowaniu drogi krajowej 45 oraz drogi 415 - 'pod taśmociągiem' - doszło do bardzo groźnego wypadku. Cinquecento wyjeżdżające z drogi podporządkowanej zostało z dużą siłą uderzone w bok.
Kierujący samochodem Fiat Cinquecento 87-letni kierowca jadąc drogą 415 od strony Zimnic Małych w stronę Prószkowa nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu peugeotem 508, jadącym od strony Opola w stronę Krapkowic. Peugeotem podróżował 38-letni ojciec wraz z 9-letnią córką. W wyniku zaistniałych okoliczności samochód Peugeot z dużą siłą uderzył w bok Cinquecento od strony pasażera. Na szczęście w Fiacie znajdował się jedynie kierowca, strona pasażera została całkowicie zmiażdżona, a samo Cinquecento zostało wyrzucone około 30 metrów w pole.
W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń, w tym głowy i został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR.
Kierowca oraz pasażerka peugeota nie odnieśli obrażeń, jednak zostali zabrani do szpitala na obserwację.
Sprawcy wypadku grożą konsekwencje prawne, mandat karny lub wniosek do sądu, obecnie nie można jeszcze tego jednoznacznie określić.
Mieszkańcy Zimnic Małych obecni na miejscu zdarzenia skarżyli się na duże niebezpieczeństwo przejeżdżania przez to skrzyżowanie, spowodowane dużą prędkością samochodów jadących od autostrady. Jak pokazuje dzisiejsze zdarzenie na tym skrzyżowaniu, przejeżdżanie przez DK 45 musi być traktowane jako poważne zagrożenie z obu kierunków. Mieszkańcy okolicznych miejscowości liczą na rondo w tym miejscu.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
tippmann: Napisał postów [7834], status [VIP]
stary kalesoniarz pewnie się sfajdał jak nagle dostał takiego przyspieszenia😁😁😁