- Autor: Dżacheć
- Wyświetleń: 3510
- Dodano: 2020-01-30 / 19:28
- Komentarzy: 1
Ukrył narkotyki w samochodzie - został zatrzymany
Olescy kryminalni zatrzymali 27-latka, który posiadał narkotyki. Mieszkaniec Opola przewoził w swoim samochodzie ukrytą marihuanę. Policjanci przedstawili mu już zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał.
Kryminalni z oleskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili mężczyznę, który może posiadać przy sobie narkotyki. W ubiegłym tygodniu policjanci postanowili potwierdzić swoje przypuszczenia i zatrzymali podejrzewanego w okolicy Dobrodzienia.
W kierowanym przez 27-latka volkswagenie policjanci znaleźli ukryte woreczki strunowe z suszem roślinnym. Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 65 gramów suszu roślinnego. Badanie narkotesterem potwierdziło, że znaleziony susz to marihuana.
27-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
ASek: Napisał postów [1229], status [zrobił/a karierę]
Pierwsze zeznania brata polityka poskutkowały hahaha