- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 4621
- Dodano: 2020-04-08 / 17:56
- Komentarzy: 1
Strażacy wyjechali do pożaru samochodu ciężarowego w Dębskiej Kuźni
Trzy zastępy straży pożarnej gasiły płonący samochód ciężarowy, który przewoził materiały budowlane.
W środę 8 kwietnia do Stanowiska Kierowania Opolskiego Komentanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęła wiadomość o pożarze samochodu ciężarowego na Drodze Krajowej nr 46 w okolicach Dębskiej Kuźni. Zadysponowano początkowo cztery zastępy straży pożarnej, po dojeździe pierwszej jednostki na miejsce okazało się, że siły i środki są wystarczające i jeden zastęp zawrócono do bazy.
- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy około godziny 16. Zostaliśmy zadysponowani do pożaru ciężarówki przewożącej materiały budowlane w naszej miejscowości na DK46 w kierunku Ozimka. Wyjechaliśmy dwoma zastępami w sile 9 ratowników - informują Strażacy Ochotnicy z OSP w Dębskiej Kuźni.
Ogień udało się ugasić, przyczyny i okoliczności jego powstania wyjaśnią biegli.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
ombre: Napisał postów [20264], status [VIP]
Maseczek nie mają i zaraz będą na kwarantannie.