- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 7232
- Dodano: 2020-06-26 / 17:28
- Komentarzy: 16
W niedzielę wybierzemy prezydenta RP. Na kogo głosować?
Kadencja obecnego prezydenta Andrzeja Dudy kończy się 6 sierpnia. Już w najbliższą niedzielę Polacy będą decydować o tym, czy ktoś zastąpi obecnego prezydenta RP, czy też kadencja Andrzeja Dudy zostanie przedłużona.
Według krążących w sieci sondaży, każdy z kandydatów zaliczał wzrosty i spadki zaufania społecznego. W wyborach prezydenckich 2020 startuje jedenastu kandydatów, a my mamy tylko, albo aż jeden głos - warto wiedzieć, na kogo możemy go oddać.
W niedzielę 26 czerwca Polacy pójdą do urn, lub zagłosują korespondencyjnie. W najbliższych wyborach prezydenckich 2020 wystartują:
Robert Biedroń
Krzysztof Bosak
Andrzej Duda
Szymon Hołownia
Marek Jakubiak
Władysław Kosiniak-Kamysz
Mirosław Piotrowski
Paweł Tanajno
Rafał Trzaskowski
Waldemar Witkowski
Stanisław Żółtek
Piątek to ostatni dzień kampanii przed wyborami prezydenckimi. O północy rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia głosowania w niedzielę.
Zdjęcie (1/12)
(Fot. Archiwum)
Następne
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
hulk1973: Napisał postów [245], status [wyjadacz]
Wybory ma wygrane Duda na sto procent nikt go nie przejdzie tak już jest fakt.