- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 5306
- Dodano: 2020-08-01 / 07:54
- Komentarzy: 0
Zderzenie motocykla z busem w Chmielowicach. Dwie osoby w szpitalu
Do poważnego wypadku doszło wczoraj po południu w Opolu-Chmielowicach. Samochód dostawczy zderzył się tam z motocyklem.
Służby ratunkowe otrzymały informację o zdarzeniu w piątek 31 lipca po 17:00. Do wypadku doszło w Opolu-Chmielowicach przy ul. Lipowej.
Według wstępnych informacji o zdarzeniu przekazanych przez służby wynika, że 76-letni kierowca, który podróżował Volkswagenem Transporterem, nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 45-letniemu motocykliście, który jechał drogą z pasażerką.
W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby z motocykla trafiły do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.
Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Chmielowice, a także policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.