• Dodano: 2020-11-12 / 12:13

Wysokie porażki Dremanu i Gredaru

Oba zespoły okupują dolne rejony tabeli

Dwa bardzo ciężkie spotkania czekały Dreman Futsal oraz Gredar Brzeg w 11 kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy. Zespół z Komprachcic grał z liderem i potentatem polskiego futsalu - Rekordem Bielsko-Biała, natomiast Brzeżanie z vice-liderem - Constract Lubawą.

Pierwsza z ekip grała na własnym parkiecie i niestety, już w pierwszej minucie bramkarza gospodarzy pokonał Artur Popławski. Dreman nie umiał znaleźć w pierwszej połowie sposobu na rywali i do przerwy przegrywali wynikiem 0:4. Po zmianie stron gra była już bardziej otwarta, co skutkowało zdobyciem łącznie trzech trafieniami, lecz w odpowiedzi Rekord zdobył jeszcze sześć bramek i spotkanie skończyło się wynikiem 3:10.

Również już na początku meczu bramkę stracił Gredar na wyjeździe. Mimo wszystko, dzielnie się bronili przez tę połowę, gdyż do przerwy był wynik 2:0 i wszystko mogło się zdarzyć. Niestety, po przerwie gospodarze się zmobilizowali i Brzeżan było stać jedynie na dwa honorowe trafienia, a mecz zakończył się wynikiem 7:2.