- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 1884
- Dodano: 2021-07-18 / 20:15
- Komentarzy: 0
Czołowe zderzenie pojazdów w gminie Baborów. Dwie osoby zostały ranne
Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze powiatowej w miejscowości Raków w powiecie głubczyckim. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.
W niedzielę 18 lipca kilkanaście minut przed godziną 7.00 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych w Rakowie (gmina Baborów). Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży z OSP Baborów, dwa zastępy z JRG Głubczyce, policję i dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego.
Po zderzeniu audi oraz volkswagena jeden z pojazdów wypadł z jezdni i zatrzymał się na poboczu. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały poszkodowane, strażacy udzielili pomocy poszkodowanym osobom, jedna z nich wymagała hospitalizacji - Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował poszkodowaną osobę do szpitala.
Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśnia policja.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.