• Wyświetleń: 886
    • Dodano: 2023-10-19 / 12:05

Weegree AZS Politechnika Opolska przegrywa w Radomiu

Do remisu zabrakło siedemnastu punktów

Nie było trzeciej wygranej z rzędu. Podopieczni Roberta Skibniewskiego przegrali 83 do 100 z Hydrotruckiem Radom.

Napisać, że w pierwsze dziesięć minut opolanie weszli źle, to nic nie napisać. Zawodnicy Weegree przez pierwsze dziesięć minut zdobyli jedynie osiem punktów, przy aż trzydziestu jeden gospodarzy. To spowodowało, że przyjezdni musieli gonić wynik przez pozostałe pół godziny gry.

W drugiej kwarcie wyglądało już to lepiej, choć i tak to Radomianie powiększyli swoją przewagę, a w połowie spotkania gospodarze wygrywali różnicą aż dwudziestu siedmiu punktów. Przed ostatnią odsłoną spotkania opolanie mieli misję teoretycznie niemożliwą - odrobić dwadzieścia dziewięć oczek straty. Niestety, to się nie udało, choć i tak Weegree odrobiło znaczną część strat. Obecnie akademicy zajmują szóstą lokatę w ligowej tabeli.

Hydrotruck Radom - Weegree AZS Politechnika Opolska 100:83 (31:8, 29:25, 26:24, 14:26)