• Wyświetleń: 2424
    • Dodano: 2023-11-05 / 13:58

Odra Opole z drugą porażką z rzędu

Na własnym boisku opolanie przegrali z Górnikiem Łęczna 0:3

Mecz przy Oleskiej w Opolu w ramach czternastej kolejki Fortuna 1-ej ligi był chyba najsłabszym występem Odry w tym sezonie. Piłkarze Adama Noconia przegrywają z Górnikiem Łęczna 0:3, a wszystkie gole stracili w pierwszej połowie.

Najpierw Artura Halucha pokonał w 12-ej minucie płaskim strzałem Piotr Starzyński. To trochę dodało animuszu gościom i jeszcze dwukrotnie zdołali podwyższyć prowadzenie i to w pierwszej połowie. Najpierw do własnej bramki piłkę skierował Tomas Mikinic po dośrodkowaniu Damiana Gąski, a następnie trzeciego gola dla Górnika zdobył Egzon Kryeziu.

W drugiej połowie opolanie szukali choć bramki honorowej, ale bez skutku.