Nowy lider BS Leśnica czwartej ligi opolskiej!

(Fot. KS Małapanew Ozimek)

(Fot. Opolski Związek Piłki Nożnej)

Jedenaście bramek padło natomiast w Brzegu

Trzynaście kolejek na pozycji lidera spędził iPrime Bogacica. Jednak w minionej serii gier przegrał w hicie kolejki z MałąPanwią Ozimek 0:1 i spadł na trzecią lokatę.

Bohaterem gości tego spotkania został Michał Bienias. W 84 minucie wykorzystał rzut karny i trzy punkty pojechały do Ozimka. Bogaciczan w tabeli wyprzedziła jeszcze Stal Brzeg, która rozgromiła ostatnią drużynę w tabeli - Pogoń Prudnik aż 11:0. Już w pierwszej połowie padło sześć bramek - a w drugiej kolejne pięć. Prudniczanie mają jedynie trzy punkty na koncie i już znajdują się w trudniej sytuacji. Czołówki nie zdołał dogonić Ruch Zdzieszowice - w wyjazdowym spotkaniu z Polonią Karłowice wygrywali trzykrotnie i gospodarze zawsze zdołali odrobić straty, a punkt zapewnił w 87 minucie Karol Wanat.

Stal Brzeg    11-0    Pogoń Prudnik
    Victoria Chróścice 2-2    Odra II Opole
    Fortuna Głogówek 2-3 LZS Piotrówka
    LZS Domaszkowice 0-0 MKS Gogolin
    iPrime Bogacica 0-1 Małapanew Ozimek
    Polonia Karłowice 3-3    Ruch Zdzieszowice
    LZS Walce    2-1 Porawie Większyce
    Piast Strzelce Opolskie 4-2    Polonia Nysa