• Wyświetleń: 655
    • Dodano: 2024-03-25 / 09:00

Corotop Gwardia Opole przegrywa w Głogowie

Opolanie nadal zajmują dziewiątą lokatę w Orlen Superlidze.

Faza play-off być może dla Corotop Gwardii Opole. W przedostatniej kolejce fazy play-off, opolanie przegrali z KGHM Chrobrym Głogów 25:26-u.

Początek meczu należał do gospodarzy. Po 11 minutach spotkania i golu Kacpra Grabowskiego z karnego, było 6:3-ech. Opolanie zdołali nie dość, że odrobić straty to jeszcze wyjść na prowadzenie w 23 minucie, jednym trafieniem.
    Nie udało się jednak utrzymać tego do końca pierwszych trzydziestu minut - do przerwy gospodarze prowadzili 15:14-stu. Po zmianie stron znów przyjezdni złapali wiatru w żagle i w 44 minucie, po trafieniu Andrzeja Widomskiego, prowadzili 22:20. Niestety, niecały ostatni kwadrans lepsi byli głogowianie i to oni zwyciężyli jednym golem, zapewniając sobie czwartą lokatę w fazie zasadniczej.

KGHM Chrobry Głogów - Corotop Gwardia Opole 26:25 (15:14)

2024-03-25 09:32:29 [89.64.107.*] id:1671365
    Mario1: Napisał postów [1224], status [zrobił/a karierę] Reputacja