• Wyświetleń: 611
    • Dodano: 2024-04-28 / 13:13

Dreman na awans musi jeszcze poczekać

W Lesznie opolanie przegrali 3:4-ech.

A jednak, potrzebne będzie trzecie spotkanie! Dreman Opole Komprachcice przegrał z Malepszy Arth Softem Leszno 3:4-ech i tym sposobem leszczynianie wyrównali stan rywalizacji.

W pierwszym spotkaniu, Dreman zdemolował rywali 7:3-ech. Na ten sam scenariusz zanosiło się w sobotę w Lesznie - ale w drugą stronę. W szóstej minucie trafił na 1:0 strzelił Jose Luis Tangarife, natomiast podwyższył Oleksandr Kolesnykov, ustalając wynik pierwszej części gry na 2:0.

Ten sam zawodnik zdobył w dwudziestej drugiej minucie trzeciego gola dla gospodarzy, a czwarty cios zadał Daniel Garcia i tym samym scenariusz powtórzył się do tego, co było w Opolu - tylko wtedy po hat-tricku Waldemara Soboty i golu Felipe, już po pierwszej połowie opolanie wygrywali 4:0. Żaden z nich nie trafił w rewanżu - wyręczyli ich między 31 a 33 minutą Vadym Ivanov oraz Denys Blank, jednak na remis nie starczyło skuteczności i o awansie zadecyduje trzeci mecz, w niedzielę o 20-stej.

GI MALEPSZY ARTH SOFT LESZNO - DREMAN OPOLE KOMPRACHCICE 4:3 (2:0)
    Bramki: Jose Luis Tangarife 6, Oleksandr Kolesnykov 15, 22, Daniel Garcia 23 - Vadym Ivanov 31, Denys Blank 32, 33