• Dodano: 2024-04-28 / 19:09

Gwardziści wygrywają z Piotrkowianinem!

(Fot. RAV)

Opolanie mieli jedną bramkę przewagi

To było dopiero drugie zwycięstwo Gwardii w rundzie o utrzymanie. Opolanie na własnym parkiecie pokonali Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 27:26-u.

Choć pierwsza połowa nie była taka, jakiej sobie życzyli kibice zgromadzeni w opolskiej Stegu Arenie. Od stanu 3:3, na prowadzenie wyszli goście i je utrzymali do końca. Nawet wygrywali pięcioma (10:15), ale ostatecznie zatrzymało się w pierwszej połowie na trzech golach przewagi (13:16). Gwardia goniła przez całą drugą część gry i to się udało, ale dopiero w samej końcówce. Najpierw było po 25, a ostatecznie zwyciężyła 27:26-u.

Corotop Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27:26 (13:16)