• Wyświetleń: 450
    • Dodano: 2024-04-29 / 11:19

Stal Brzeg i Małapanew Ozimek tracą punkty!

Dzięki temu na czoło wysunęła się iPrime Bogacica

Spora niespodzianka w Piotrówce i trochę mniejsza w Strzelcach Opolskich. Tamtejsze LZS i Piast remisują z walczącymi o mistrzostwo odpowiednio Stalą Brzeg i Małąpanwią Ozimek.

LZS wyprowadził na prowadzenie w 33 minucie Vitalii Kiriakov. Brzeżanie długo nie potrafili znaleźć sposobu na rywali, aż do 81 minuty - wtedy z szesnastu metrów uderzył Jakub Kowalski i doprowadził do remisu, jednak na więcej Stal nie było stać. W Strzelcach Opolskich, jako pierwsi na prowadzenie wyszli ozimczanie w 43-ej minucie, dzięki Kacprowi Kamińskiemu. Dwie minuty po przerwie wyrównał Patryk Kałka. w 67 minucie ponownie Małąpanwię na prowadzenie wyprowadził Kamiński, lecz na 2:2óch trafił Kamil Giera i drużyny podzieliły się punktami. Ten fakt wykorzystał iPrime Bogacica, który pewnie pokonał 3:1-ego LZS Domaszkowice po golach Dawida Rygiela, Kojdera oraz Jakuba Pieloka. Honorowe trafienie dla gości zdobył Jakub Mandala.

Bogaciczanie prowadzą w lidze z 57-mioma punktami. Druga jest Stal, mająca trzy oczka mniej, a trzecia Małapanwia z czteroma punktami straty, ale i z jednym meczem rozegranym mniej.