• Autor: Woytazz
    • Wyświetleń: 9438
    • Dodano: 2024-06-21 / 20:13
    • Komentarzy: 12

Teraz już tylko mecz o awans. Polacy przegrali z Austrią 1:3. Zobacz, jak opolanie kibicowali

Dziś w Berlinie niestety nie udało się pokonać Austrii. Polacy pomimo walki zakończyli pojedynek wynikiem 1:3. Tym samym mecz z Francją będzie już tradycyjnym "meczem o honor".

Wielu z nas żyło nadziejami wobec reprezentacji biało-czerwonych podczas tegorocznych Mistrzostw Europy odbywających się w Niemczech.

W porównaniu do biało-czerwonych, którzy nie popisali się zbytnio w Berlinie, mieszkańcy Opola tłumnie zgromadzili się na Małym Rynku w Opolskiej Strefie Kibica.
    Było tłumnie, gwarno, ale finalnie smutno.

Niestety pomimo zaciętej walki na boisku Polacy zostali pokonani przez Austriaków.

Wszystko zaczęło się w 9. minucie meczu, kiedy to padła pierwsza bramka dla Austrii. Autorem gola był G. Trauner. W 30. minucie wielką radość polskim kibicom przyniósł Krzysztof Piątek, który zdobył gola na 1:1.

Niestety była to pierwsza i jedyna bramka podopiecznych Probierza w drugim meczu fazy grupowej na Euro.

Do szatni obie drużyny zeszły z remisowym wynikiem. Lecz z szatni wnioski wyciągnęli tylko Austriacy, którzy w drugiej połowie nie dali cienia szansy naszym orłom.

W 66. minucie trafienie na 2:1 zdobył C. Baumgartner, a niecałe 10 minut później z rzutu karnego wynik na 3:1 podniósł M. Auratović.

Ostatni gwizdek sędziego w tym spotkaniu pozbawił już jakichkolwiek szans polskich kibiców na dłuższą przygodę Polski na Euro 2024 niż trzy mecze grupowe.

2024-06-21 21:14:10 [178.43.253.*] id:1674188
    Gaz: Napisał postów [5508], status [VIP] Reputacja
    Jaki rząd,taki mecz koniec z oglądaniem szmiru.Dlaczego Piątka zciągli,to jest błąd trenera,

Mirexx: Napisał postów [530], status [rozpisany/na] Reputacja
    Jak trzeba być chorym człowiekiem, żeby robić takie porównania, nie pamiętam ,żeby za poprzedniego rządu inaczej grali, gorzej nie wychodzili z grupy ze słabszymi przeciwnikami.

Krzycho: Napisał postów [5116], status [VIP] Reputacja
    "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało" :)))) poza "tradycji stało się zadość" :)))))

ombre: Napisał postów [19940], status [VIP] Reputacja
    Przed mistrzostwami obstawiłem u buka trzy porażki została jeszcze jedna i będę zarobiony.Dzięki Polsko.

2024-06-21 20:59:20 [194.29.183.*] id:1674187