• Wyświetleń: 368
    • Dodano: 2024-09-29 / 12:41

Gwardia przegrywa po karnych w Gdańsku

Dla opolan to druga porażka w tym sezonie

Wojna nerwów dla PGE Wybrzeża Gdańsk! Gwardia Opole przegrała na wyjeździe po rzutach karnych.

Zawodnicy Bartosza Jureckiego gonili rywali niemal przez całe spotkanie. Gdańszczanie od początku byli skuteczniejsi, a nawet wygrywali sześcioma trafieniami (15:9), jednak w końcówce dwukrotnie zdołali trafić opolanie.

W 42 minucie, Gwardziści przegrywali 14:19-stu. Jednak wystarczyło im 300 sekund, by zniwelować całą stratę i mecz zaczął się "od nowa". W 53 minucie opolanie wyszli na prowadzenie 23:22-óch, po golu Oliwiera Kamińskiego. I opolanie mogli to spotkanie wygrać, ale na 11 sekund przed końcem na po 27 wyrównał Rafał Stępień. A w rzutach karnych to goście wygrali 4:3-ech i cieszyli się ze zwycięstwa.

PGE Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 27:27 k. 4:3 (15:9)