• Dodano: 2024-09-29 / 19:50

Za nami 10-ta kolejka grupy trzeciej Betclic 3-ej ligi

Zarówno MKS Kluczbork, jak i Stal Brzeg powiększyły swoje dorobki punktowe.

Z punktami przedstawiciele Opolszczyzny w grupie trzeciej Betclic 3-ej ligi zakończyły dziesiątą kolejkę.

Po komplet punktów sięgnął MKS. Po zwycięstwie z Unią Swarzędz w Pucharze Polski, kluczborczanie także na własnym boisku mierzyli się z beniaminkiem, Polonią Słubice. O rywalizacji zadecydował jeden gol - w 68 minucie autorstwa Juliusza Molisa.

Mimo, że nie ma kompletu punktów, to z pewnością zadowoleni mogą być kibice Stali Brzeg. Piłkarze Zbigniewa Smółki urwali punkt liderowi ligi - rezerwom Śląska Wrocław - i to na boisku rywala. Choć brzeżanie przegrywali już w 9 minucie. Po "centrostrzale" jednego z zawodników gospodarzy, niefortunnie piłkę do własnej siatki wbił bramkarz Stali - Oskar Maciocha. Jednak tuż przed przerwą zza szesnastki swojego szczęścia spróbował Damian Vu Thanh. I jak się okazało - był nieomylny i doprowadził do wyrównania. Wynik 1:1 utrzymał się do końca.

MKS Kluczbork - Polonia Słubice 1:0