• Wyświetleń: 2408
    • Dodano: 2024-10-02 / 22:07

Gwardziści bez szans z Industrią Kielce

Przyjezdni wygrali różnicą osiemnastu trafień.

Bez niespodzianki w opolskiej Stegu Arenie. Gwardia Opole, z nowym-starym sponsorem tytularnym - Corotop przegrała 21:39 z Industrią Kielce.

Już od początku kielczanie zbudowali sobie trzy bramkową przewagę - po czterech minutach prowadzili 3:0. Dopiero wtedy pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Wojdan. Niestety, Industrią od początku narzuciła wysokie tempo i wygrywała nawet 7:1-ego, a finalnie pierwszą połowę zakończyła na prowadzeniu 16:9-u. Drugą część gry miała podobny przebieg - Gwardia próbowała, a przyjezdni robili swoje. Lider Orlen Superligi finalnie wygrał 39:21-en - natomiast Gwardia po tej porażce spadła na siodmą lokatę w ligowej tabeli.

Corotop Gwardia Opole - Industria Kielce 21:39 (9:16)