• Dodano: 2024-10-06 / 16:36
    • Komentarzy: 4

Odra zdemolowana przez Arkę Gdynia

Opolanie zaliczyli najwyższą porażkę w tym sezonie

Po Wiśle miało już nie być gorszego wyniku, ale jednak stało się inaczej. Odra przegrała aż 0:6-u z Arką Gdynia.

Show w pierwszej połowie skradł napastnik gdynian - Karol Czubak. Już w 23 sekundzie pokonał Artura Halucha, a do przerwy dorzucił jeszcze dwa trafienia, kompletując hattricka, a Odra nie oddała celnego strzału bramkę.

Po zmianie stron było podobnie - opolanie nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę rywali, a goście trzy razy trafili do siatki - lecz tym razem gole zanotowali trzej różni strzelcy. W 56 minucie na 4:0-a podwyższył Joao Oliveira, piątą bramkę dla Arki zdobył Kacper Skóra, a wynik na 6:0a ustalił z rzutu karnego Szymon Sobczak. Odra po tym meczu, znalazła się w strefie spadkowej.

Odra Opole - Arka Gdynia 0:6 (0:3)
    Bramki: Karol Czubak 1', 9', 34' , Joao Oliveira 56', Kacper Skóra 68', Szymon Sobczak 73'

2024-10-06 22:24:25 [89.64.12.*] id:1676526
    Mario1: Napisał postów [1246], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ludzie po co wy chodzicie na te mecze-zbojkotować Odrę.

2024-10-06 22:21:50 [89.64.12.*] id:1676525
    Odra 2 liga wita na nowym stadionie za ponad 200 mln pln-super.

2024-10-06 21:05:18 [31.60.29.*] id:1676524
    Polpha: Napisał postów [9579], status [VIP] Reputacja