• Dodano: 2024-10-06 / 16:57

Derby Opolszczyzny dla MKS-u Kluczbork!

Piłkarze Łukasza Ganowicza pokonali Stal Brzeg 2:0-a

Jedenasta kolejka grupy trzeciej Betclic trzeciej ligi stała pod znakiem Derbów Opolszczyzny. Stal Brzeg podejmowała MKS Kluczbork.

Od początku mecz stał na wysokim poziomie i zarówno Oliwier Maciocha, jak i Błażej Sapielak mocno musieli zapracować by utrzymać czyste konto. Ten pierwszy w 25 minucie popełnił błąd, który kosztował Stal utratę bramki, a gola zdobył Dawid Wojtyra. Napastnik kluczborczan przed przerwą trafił po raz drugi, tym razem skutecznie egzekwując rzut karny.

Po przerwie,mecz się wyrównał, lecz także się zaostrzył. W 60 minucie czerwoną kartkę ujrzał trener Stali - Zbigniew Smółka. Mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u 2:0a.