• Wyświetleń: 3728
    • Dodano: 2024-10-12 / 18:02

Corotop Gwardia Opole przełamała serię porażek!

Opolanie pokonali Zepter KPR Legionowo siedmioma bramkami.

Dobre wiadomości z Corotop Gwardii Opole! Podopieczni Bartosza Jureckiego pokonali zespół z Legionowa 37:30

Od początku meczu Gwardziści prowadzili, a w 10 minucie mieli cztero bramkową przewagę (7:3), a po kwadransie gry wygrywali jeszcze więcej - bo 12:6-u. Zepter próbował jeszcze złapać gospodarzy tuż przed przerwą i byli tego bliscy, ale finalnie do przerwy opolanie prowadzili 20:17.

Po zmianie stron gra Gwardii falowała - potrafiła zbudować pieciobramkową przewagę, jak po trafieniu Piotra Zawadzkiego w 38-ej minucie (25:20), by na osiem minut przed końcem mieć zaledwie dwa gole na plusie (29:27). Jednak od tego czasu, opolanie trafili aż ośmiokrotnie, przy jedynie trzech bramkach gości i dopisali do swojego konta komplet punktów.

Corotop Gwardia Opole - Zepter KPR Legionowo 37:30 (20:17)