• Dodano: 2024-10-20 / 10:03

Gwardia wygrała w Kwidzynie!

Opolanie pokonali tamtejszy MMTS różnicą siedmiu bramek.

Dobre spotkanie rozegrali szczypiorniści Bartosza Jureckiego. Corotop Gwardia Opole, pokonała MMTS Kwidzyn 31:24-ech.

Choć po pierwszych dziesięciu minutach spotkania, opolanie przegrywali 3:6-u. Jednak momentalnie Gwardziści odrobili wszelkie straty, a w końcówce pierwszej części odskoczyli punktowo od rywali. Finalnie do przerwy schodzili z zapasem 5-u goli, a wynik na 14:9-u ustalił Piotr Jędraszczyk.

Kibice w Kwidzynie nie mogli narzekać na brak goli, ale więcej rzucali ich opolanie. Gospodarze nie zbliżyli się na mniej, niż cztery bramki, w 49 minucie (17:21). Finalnie, MMTS przegrał z Gwardią 24:31-en. Opolanie, awansowali tym sposobem po tym spotkaniu na szóstą lokatę w ligowej tabeli Orlen Superligi.

MMTS Kwidzyn - Corotop Gwardia Opole 24:31 (9:14)