• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 2491
    • Dodano: 2025-02-17 / 20:01
    • Komentarzy: 1

    Zderzenie trzech pojazdów na DW 454 w miejscowości Zieleniec

    Fot. Mateusz

    Dziś 17.02 około godziny 15 na drodze wojewódzkiej 454 w Zieleńcu doszło do zderzenia trzech pojazdów. Poszkodowana pasażerka jednego z aut trafiła do szpitala.

    Jak informuje młodszy aspirant Łukasz Wróblewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, według wstępnych ustaleń 68-letni kierowca land rovera, skręcając na parking, nie ustąpił pierwszeństwa 33-letniemu kierowcy skody. W efekcie doszło do zderzenia, a następnie skoda uderzyła w renault, które wyjeżdżało z parkingu.

    W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała pasażerka land rovera, która została przewieziona do szpitala.

    Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2025-02-18 08:22:19 [192.168.32.*] id:1679600  
    Krzycho: Napisał postów [5314], status [VIP] Reputacja
    Dziwne, tam jest długa prosta droga i dobra widoczność. Widocznie bardzo się spieszył do Biedronki.

    Nick:
    Treść: