- Autor: BKamiński
- Wyświetleń: 551
- Dodano: 2025-02-20 / 20:05
- Komentarzy: 0
Horror w Mogilnie dla UNI Opole
Dla opolanek była to pierwsza wygrana od 11-ego stycznia
Przełamanie UNI! Siatkarki prowadzone przez Nicole Vettoriego wygrały z Sokołem & Hagric Mogilno po tie-breaku.
Łatwej przeprawy jak w Opolu (UNI wygrało w Stegu Arenie 3:0) nie było. Już w pierwszym secie wygrali gospodarze 25:17, a kluczową okazała się czteropunktowa seria od stanu po 17-ście. Opolanki start drugiej części gry miały dobry (6:2), ale zespół z Mogilna skutecznie się odgryzł i prowadził nawet 20:18-stu. Jednak UNI zdołało się ocknąć i odrobić straty do rywalek, a także ostatecznie wygrać seta, do 21-en. Niestety, nie zdołały tego udowodnić w kolejnej odsłonie gry, która padła łupem zawodniczek gospodarzy, do 19-stu.
Najciekawiej jednak było w secie numer 4. Tam przez długi czas prowadziło UNI, które miało czteropunktową przewagę (21:17). Sokół wyrównał na po 23 i nawet zdobył kolejny punkt - ale jak się okazało, zawodniczka tego klubu popełniła błąd dotknięcia siatki, dzięki czemu wygrana akcja została dopisana na konto opolanek, które doprowadziły do tie-breaka. I tam już nie dały szans rywalkom - zwyciężyły 15:8 i w całym meczu 3:2. MVP spotkania została Katarzyna Zaroślińska-Król.
Sokół & Hagric Mogilno - UNI Opole 2:3 (25:21, 21:25, 25:19, 23:25, 8:15)
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.